KUIDAS OSTA?

 

 

Sobivad tooted, kvaliteet ja hinnad

Meie aia ja helitehnika veebipoes on kõik tooted EU sertifikaatidega ning tootja poolsed garantiid vastavalt Eesti seadustele. Hinnad on käibemaksuga. Me oleme ametlikud vahendajad, müüme enim tuntud tootjate brände, kui ka tehniliste näitajate poolest samaväärseid vähem tuntud soodsamaid analooge. Parima hinna ja kvaliteedi leidmiseks küsige nõu Meloodiapoe klienditeeninduselt telefoni, chati või e-kirja teel. Vanad patareid ja elektroonika saate tagastada VAATA siit! Tellimuste kojuvedu ja transport. Me pakume kaupade koju toimetamist neljal eri moel. 1. tavavedu, kaup autol, 2. mahalaadimisega vedu, kaup autokõrval maas, 3. pakiautomaat ja 4. ise järgi tulemine. Kõik tellimused, mis on suuremad kui 990€ tuuakse TASUTA standardveoga üle Mandri-Eesti (Harjumaa alates 490€). Saartele toome kõik tellimused tasuta juba alates 1500€ tellimustest. Kõikidele tellimustele on võimalik ka ise järgi tulla Viljandisse, selleks tuleb ostukorvis ostusooritamisel, lihtsalt märkida linnukesega, et soovite ise kaubajärgi tulla. 99% kaupadest tarnime 1 kuni 3 päeva jooksul üle Eesti. Viljandi maakonnas tarnime enamus kaupasid samal või järgmisel päeval. Üksikud kaubad nagu klaverid, profesionaalsem helitehnika, murutraktorid jne võivad olla pikema tarneajaga. Vastav info on kõikide toodete tarneinfo all kirjas. Tellimuste eest tasumine Soovitud kauba eest on kõige lihtsam tasuda ostukorvis pangalingiga (LHV, SEB ja SWED, kui muu pank siis saab tellida arve e-mailile ja tasuda ülekandega). Selleks soovitame kasutada ID-kaarti või mobiilset ID. Koodikaardiga tasumisel on ostulimiit 200€. Maksete tegemisel kasutame pankade poolset ÜLIturvalist kanalit, mille käigus ei saa Meloodia kuidagi kliendi poolsetele andmete ligi. Meloodia klienditeenindus saab vaid teate, et tellimuse eest on tasutud ning seejärel juba kontakteerume kliendiga, et kokkuleppida kaupade kohaletoomine. Klienditeenindus kontakteerub tööaegadel hiljemalt 1h jooksul peale tellimuse eest tasumist.

 

Kaupade tagastamine 14 päeva jooksul

Meloodia e-poe kliendid võivad tagastada tellitud kaubad 14 päeva jooksul, põhjust nimetamata. Raha kantakse tagasi samale kontole hiljemalt 3 tööpäeva jooksul, kui tagastati tellimus.Täpsed tingimused leiate meie üldtingimuste alt, kuid kaup peab olema kasutamata ning terves pakendis. Tagastada ei ole võimalik tooteid, mis on tellitud kliendi eritellimusena näiteks mõõtu lõigatud polükarbonaatplaadid, erimõõdus mööbel jms. Informatsioon on nähtaval ka ostukorvis asuval Meloodia müügitingimustes, mis tuleb läbilugeda ning kinnitada ennem ostu sooritamist.

 

  • Ostu protsess Meloodiapoes:
  • 1. Leia vajalik toode (otsing, kategooriad)
  • 2. Tutvu toote infoga ning lisa soovitud kogus ostukorvi
  • 3. Kui soovid tooteid lisada korda protsessi, kui soovid ostu sooritada vajuta ostukorvi nuppu lehe päises
  • 4. Ostukorvis on 1. samm, täida anmed ja tasu pangalingiga
  • 5. Pangalingi makse toimub pankade turvalist andmevahetuskanalit pidi, kliendi andmed on kaitstud ka SSL turvasertifikaadi abil
  • 6. Meie klienditeenindaja kontakteerub tööaegadel 1h jooksul
  • 7. Kaubad tarnitakse 1-3 päeva jooksul kokkuleppel kliendiga, (eranditest teavitab klienditeenindaja)
  • 8. Makseid vahendab Maksekeskus AS.– Kaupade tarnetingimused: Kaubad tarnitakse 1-3 päeva jooksul kokkuleppel kliendiga, (eranditest teavitab klienditeenindaja)

TUTVU KA MEIE MÜÜGITINGIMUSTEGA SIIN

 

Ostukorv

close