Dexibell on kohal Leave a comment

Dexibell on sündinud vajadusest luua muusikatooteid, mis on truud muusikute kõrgeimatele ootustele.
Dexibellil on loominguline energia, mida toidavad parimate ja kõrgelt hinnatud Itaalia disainerite ja inseneride oskusteave, talent ja kogemused.
VIVO Home klaverid on suurepärase helikvaliteediga kauni ja ainulaadse disainiga.
Dexibell klaver, millel on selgelt eristuv hing ja suurepärane kordumatu disain.
H1-l on sama VIVO heli ja tehnoloogia, kuid uue minimalistliku disainiga, mis annab kaasaegse välimuse, säilitades samas meie kuulsa Itaalia disaini sära.

Eksklusiivne tipptasemel DEXIBELL-tehnoloogia nimega “True 2 Life” (või lühidalt “T2L”), mida DEXIBELL VIVO digitaalklaverid kasutavad, on osa uuest revolutsioonist muusikariistade spetsifikatsioonides tänu oma:
– Unlimited Notes Polyphony.
– 24 bitti ja 48 khz.
– Üle 15 sekundi salvestatud laineid 3D-ruumilises helis.
– Proovivõtu ja modelleerimise tehnoloogia kombinatsioon ainulaadsete algoritmidega.
Oma 88 klahviga kolmekordse kontaktiga haamriga VIVO H1 pakub helisid ja efekte, mis on loodud sujuvaks üleminekuks plaastri vahetamise või mälu tagasikutsumise ajal, vältides praeguse heli ja efekti soovimatuid katkestusi.
VIVO H1 täielik helikomplekt, milles on üle 80 heli (loend on saadaval jaotises Allalaadimine) kõrgeima võimaliku kvaliteediga, saavutab uskumatu toonipuhtuse taseme.
VIVO H1-l on 1,5 GB suurune lainemälupank, mis võimaldab instrumenti täielikult ümber konfigureerida, kasutades uusi helisid DEXIBELLi teegist, aga ka standardsetest “Sound Font” formaadis failidest, mis on Internetis hõlpsasti saadaval.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv

close